3D Baskı Hizmeti

​Tridi Atölye olarak dinamik ve tecrübeli üretim departmanımızla, çok çeşitli 3D yazıcı/malzeme olanaklarıyla oluşturduğumuz 3D baskı merkezimizde, ihtiyacınıza yönelik tüm ürünleri ve çözümleri hizmetinize sunuyoruz.

Tasarladığı binanın maketini görmek isteyen mimardan, oluşturduğu kompozit bir mekanizmaya uygun parça isteyen mühendise; kendi tasarımını üretmek isteyen tasarımcılardan, kendine özel kek kalıbı üretmek isteyen ev hanımına; gün geçtikçe genişleyen bir yelpazede 3D baskı hizmeti tecrübesine sahibiz. Makine parkurumuzun sağladığı teknoloji/malzeme çeşitliliği ile iletişime geçtiğimiz her müşterimize 3D baskı çözümleri üretmekteyiz.

3D Baskı Hizmeti almak için buraya tıklabilir,

3D Yazıcı seçeneklerimizi görmek için için makine parkurunu ziyaret edebilirsiniz.

 

1) NE?

3D Baskı, bilgisayar ortamında oluşturulmuş 3D Tasarımların katmanlı üretim teknolojileri sayesinde kullanım alanlarına göre seçilen malzeme ve teknolojilerin belirlenmesinden sonra 3D Yazıcılarda üretilmesidir

2) NASIL?

Gönderilen datalar kontrol edilir. Ürünün kullanım alanına ve ihtiyacınıza uygun malzeme seçilir. Makine parkurumuzdaki uygun 3D yazıcı ile üretilip, baskı sonrası iyileştirme işlemleri yapılır. Kalite kontrolü yapılan ürünler, kullanıcıya iletilir.

3) NEDEN?

Tridi Atölye, 3 boyutlu yazıcı teknolojisini herkes için kullanılabilir hale getirmeyi amaçlar. Bu doğrultuda fikir ve ihtiyaçlarınıza yönelik tasarımları ürüne dönüştürür.

Fikirler çöp olmasın, üretilsin; iyiyse ürün olur kötüyse deneyim!

4) NEREDE?

Siz her yerde fikir üretebilir, tasarımlarınızı yapabilirsiniz. Biz 3 boyutlu yazıcı parkurumuzla Perpa Ticaret merkezinde ürünlerinizi hazırlıyoruz, Türkiyenin neresinde olursanız olun paketleyip, gönderiyoruz.

5) NE ZAMAN?

3D baskı hizmeti ihtiyaçlarınız için, Tridi Atölye ekibine 7/24 online olarak ulaşabilir, sorularınıza cevap alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi veya yerinde gözlem için ise ekibimiz, sizleri atölyemizde ağırlamaktan onur duyacaktır.

6) KİM?