Atölye

‘'Kafanı aç, fikirlerini çıkar ve onları üret.‘'

 

İnsanoğlu bugüne kadar problemlerini çözmek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sürekli yeni bir şeyler yaratma peşinde olmuştur. Biz yeniliklerin ve gelişmelerin paylaştıkça arttığına inanan Tridi ekibi olarak, paylaşımda olduğumuz bütün insanlarla beraber kocaman bir atölye olduğumuza inanıyoruz.

İnsanların da bizimle beraber devrim yaratan bu üretim teknolojisinden faydalanması için çalışıyoruz. Eğitimler, seminerler, söyleşiler, tanışma toplantıları, teknoloji tanıtım etkinlikleri ve fazlası atölyemizde sizleri bekliyor.

Takip et, öğren, kullan. Tridi Atölyenin bir parçası ol.

1) NE?

Atölye konsepti, 3D baskı teknolojisinin tanıtılması, bu konuda eğitimler ve seminerler verilmesi, ortak projeler geliştirilmesi ve uygulamalı aktiviteler düzenlenmesi amacıyla oluşturulmuştur. 3D baskı teknolojisi teknolojisini temelden ileri seviye eğitimler, pratikten uygulamalı eğitimler ile tanıtmaktayız. Geliştirilen projelere fikir, tasarım ve üretim aşamalarında destek olmaktayız.

2) NASIL?

3D yazıcılardan oluşan makine parkurumuz ile iç içe bulunan atölyemizde siz misafirlerimizi ağırlamak, toplu aktivite ve eğitimler düzenlemek için bir alan oluşturduk. Tridi Atölye'nin 3D teknolojiler konusunda deneyim kazanmış olan dinamik kadrosu bu alanda atölye etkinlikleri düzenlenleyip, projelere destek vererek, yaratıcı üretim ortamı oluşturmaktadır.

3) NEDEN?

Biz teknolojinin yalnızca kullanılması değil aynı zamanda geliştirilmesi gerekliliğine inanıyoruz. Bu amaçla 3D teknolojisi ile ilgilenen herkes ile tüm deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Bilgi paylaştıkça çoğalır, çoğaldıkça yaratıcı ürünler ortaya çıkar; Tridi Atölye olarak yerli teknolojilerimizi geliştirme noktasında ülkemizin değerli gençlerine destek olarak ilk adımı atıyoruz. Kalanı için de sizleri bekliyoruz!

Fikirler çöp olmasın, üretilsin; iyiyse ürün olur kötüyse deneyim!

4) NEREDE?

Tridi'nin Tridi Atölye'ye dönüşmesine neden olan atölye konsepti alanımızı merak ediyor musunuz? Perpa Ticaret Merkezinde bulunan atölyemizi ziyaret edip, atölyemizi yerinde görebilirsiniz.

5) NE ZAMAN?

Yıl içinde sık sık düzenlemeyi planladığımız atölye etkinliklerimizden haberdar olmak için bizi web sayfamız üzerinden veya sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek bizden haberdar olabilirsiniz.

6) KİM?