Baskı Öncesi Tasarım Desteği

‘'Tridi Atölye Kapısından Fikirler Girer Ürünler Çıkar.''

 

Problemlerinizi çözen ürünler, doğru tasarımlardan geçer. Tridi olarak, dinamik ve tecrübeli tasarım ekibimiz ile baskı hizmeti için 3D tasarıma ihtiyaç duyan müşterilerimize bilgisayar ekranından ürünün eldesine kadar destek olmaktayız.

Baskısını almak istediğiniz ürünün; ister 2 boyutlu çizimleri, ister parçanın ölçüleri, isterse başka üretim metodlarıyla üretilmiş replikaları ile gelin, hatta tasarım fikriniz veya hayaliniz ile gelin, 3. boyuta geçişini tecrübe edin. Ve sonrasında 3D baskı hizmetiyle ürününüzü elde edin.

1) NE?

Baskı öncesi tasarım desteği, var olan 3D modellerinizin 3 boyutlu yazıcılarda üretilebilir hale getirilmesini, elinizdeki gerçek ürünlerin 3D baskıya uygun olarak modellenmesini ve aklınızdaki fikirlerin dijital ortamda 3 boyutlu olarak modellenmesi işlemlerinden herhangi biridir.

2) NASIL?

Modelleme işlemleri, Tridi Atölye bünyesinde yer alan genç mühendisler tarafından profesyonel 3 boyutlu çizim programları ile yapılır. Bu işlem için bize 3D modellerinizi, gerçek ürünlerinizi veya yalnızca fikirlerinizi ulaştırmanız yeterlidir.

3) NEDEN?

3 boyutlu yazıcı teknolojisini kullanmanız için dijital ortamda tasarım yapamamanız artık engel değil. Tridi Atölye ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri sizin için gerekli parametrelere göre tasarlayabilir.

Fikirler çöp olmasın, üretilsin; iyiyse ürün olur kötüyse deneyim!

4) NEREDE?

Baskı öncesi tasarım işlemleri, Perpa Ticaret Merkezi'nde bulunan atölyemiz içerisinde, 3 boyutlu yazıcılar ile iç içe bir ortamda gerçekleştirilir. Unutmayın, her zaman, çaya bekleriz!

5) NE ZAMAN?

Elinizdeki ürün veya aklınızdaki bir fikir için ihtiyaç duyduğunuz çizimlerinizin tasarlanması için ise sizleri Pazartesi – Cumartesi günleri 09.00 – 18.00 saatleri arasında atölyemize bekliyoruz.

6) KİM?