Mühendisler 3D Print'e El Attı!

Tridi Atölye, üç genç girişimci mühendisin 3D print sektöründe yenilikçi ve teknolojik çalışmalar geliştirdiği projesidir.

Her şey nasıl başladı?

Tridi, tasarımlarını hızlıca ürüne dönüştürmek isteyen genç mühendislerin 3 boyutlu yazıcı teknolojisi ile tanışmasıyla ortaya çıktı. Üç boyut sektöründe yerli üretim yapma hevesiyle kurulan «start-up» şirket Teknogirişim Sermayesi Desteği ile hayat buldu.

Şirketimiz teknolojiye yeni bir ivme kazandıran bu sistemleri tanıtmayı, kullanımını arttırmayı ve bu alanda katma değer yaratmayı amaçlayan misyonuyla şekillenip Tridi Atölye konseptini aldı.

Neye inanıyoruz?

Teknoloji öyle büyük bir hızla gelişiyor ki, teknolojiyi kullanmanın ve takip etmenin yetersiz kaldığı bir çağdayız. Artık teknolojiye ayak uydurup, hayal gücümüzle dizayn etmenin, üretime geçmenin tam zamanı.

Tridi, her zamankinden daha fazla, insanların kendilerini istedikleri şekilde ifade edebilmeleri gerektiğine inanıyor. Hayal gücünüzün sınırlarını keşfederken sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Hayallerinizi tasarıma, tasarımlarınızı ürüne dönüştürüyoruz.

Çaya Bekleriz!

Beşiktaş merkezde bulunan atölyemizde 3 boyutlu teknolojilere dair ne varsa sizlerle paylaşıyoruz. Sürekli parkurumuza yeni makinalar ekliyor, üretime devam ediyoruz. Ürettikçe öğreniyor, öğrendikçe sizlerle paylaşıyoruz. Yerimiz ferah, herkesi bekleriz!

Konumumuz, e-posta adresimiz ve telefon numaralarımıza iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. 3B üretimlerimiz hakkında tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.