Silikon Kalıplama

Gerçeğe en yakın prototiplerle seri üretime hazırlanın. Görsel ve fonksiyonel testlerinizde kaliteli ürünlerle zaman ve maliyet avantajı sağlayın.

ANINDA TEKLİF ALIN

HEMEN SİPARİŞ VERİN

Önce Test, Sonra Yatırım!

Yeni tasarladığınız ürünlerin ön seri üretimini silikon kalıplama teknolojisi desteğiyle yapın, ilk kullanıcılarınıza sunup test edin, gerekli revizyonları yaptıktan sonra son haline getirin. Hızlı, az adetli ve gerçeğe en yakın modellerinizi silikon kalıplama ile üreterek modellerin gerek görsel gerek fonksiyonel uygunluğunu test ederek tasarımlarınızı son haline getirebilirsiniz. Böylece ürününüzü pazara en doğru ve hızlı şekilde sunarak rekabetten farklılaşırken, maliyet ve zamandan tasarruf sağlarsınız.

Silikon kalıplama yöntemiyle modeller ortalama 10 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Bu Yöntem Size Neler Sunacak?

Düşük Hacimli Seri Üretim Silikon kalıplama ile kısa sürede 20, 50, 100 gibi adetli üretimler yapabilirsiniz.

Her Ürün Aynı, Hepsi Mükemmel! Kalıplama için ilk olarak üretilen modelde yüzey kalitesi mükemmel seviyeye getirildiği için, kalıptan çıkan her bir ürün için yüzey işlemi yapmak gerekmez. Çıkan her ürün ilk ürün kadar mükemmeldir.

Transparanlık ve Doğru Esneklik Silikon kalıplama ile %100 şeffaflık mümkün. Ayrıca, reçine çeşitliliği sayesinde esnek plastiklerin bire bir ayarında prototiplenmektedir.

Projenize En Uygun Malzemeyi Seçelim
Standart Reçineler

ABS, PC ve PP benzeri özellikler gösterebilen çeşitli reçineler ile yüksek mekanik ve kimyasal dayanımlar elde edilebilir.

Esnek Reçineler

Kauçuk ve lastik benzeri özellikler gösterebilen, farklı esneklik - sertlik değerlerinde reçineler bulunmaktadır.

Şeffaf Reçine

Cam, akrilik ve PC gibi şeffaf ürünlerin ön prototiplenmesinde sıklıkla kullanlan şeffaf reçineler, tam transparanlık özelliği gösterirler.