Endüstriyel Tasarım

‘'Tridi Atölye Kapısından Fikirler Girer Ürünler Çıkar.''

 

Problemlerinizi çözen ürünler, doğru tasarımlardan geçer. Tridi olarak, dinamik ve tecrübeli tasarım ekibimiz ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize endüstriyerl tasarım hizmeti vermekteyiz. Endüstriyel tasarım hizmetimiz; gelen talepler doğrultusunda kullanım kolaylığı, üretilebilirlik, mukavemet, üretim maliyetleri gibi öncelikler doğrultusunda estetik ve özgün ürünler tasarladığımız bir çözüm sürecidir.

Yeni bir fikir, sizden gelen veriler doğrultusunda sırasıyla kara kalem eskizleriyle başlar. 3 boyutlu tasarım ve render alma işlemi ile devam eder. Kullanıcıdan aldığımız geri bildirimlerle revizeleri yapıp son ürünü oluşturarak son bulur.

Tasarım ve mühendis ekibimiz kullandıkları farklı programlar ile birbirini tamamlayarak sonuca en hızlı ve en doğru şekilde ulaşmanızı sağlar. Tasarım ekibi stil ve ergonomi ile ilgilenirken, mühendis ekibimiz ise maliyet ve üretime odaklanır. İki departmanın doğru iletişimi sayesinde istenilen sonuç elde edilir.

Tasarım sırasında sadece 3D modelleme değil 3D tarama teknolojileri de kullanılmaktadır. Tasarlanan ürünler, ayrıca üretim methoduna uygun olarak düzenlenir.