Üretimi ve üretmeyi seviyoruz, daha kolay ve ulaşılabilir olması için çalışıyoruz!

 

Daha iyi bir üretim deneyimi sunabilmek, müşterilerinin daha kolay ve ulaşılabilir bir üretim hizmeti almasını hedefleyen Tridi, alanında öncü bir firmadır.

Teknoloji öyle büyük bir hızla gelişiyor ki, teknolojiyi kullanmanın ve takip etmenin yetersiz kaldığı bir çağdayız. Artık teknolojiye ayak uydurup, hayal gücümüzle dizayn etmenin, üretime geçmenin tam zamanı.

Tridi, her zamankinden daha fazla, insanların kendilerini istedikleri şekilde ifade edebilmeleri gerektiğine inanıyor. Hayal gücünüzün sınırlarını keşfederken sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Hayallerinizi tasarıma, tasarımlarınızı ürüne dönüştürüyoruz.

Çaya Bekleriz!

İleri Aşama Girişimcilik Merkezi İTÜ Magnet'te bulunan atölyemizde tasarım ve üretim teknolojilerine dair ne varsa sizlerle paylaşıyoruz. Sürekli parkurumuza yeni makinalar ekliyor, üretime devam ediyoruz. Ürettikçe öğreniyor, öğrendikçe sizlerle paylaşıyoruz. Yerimiz ferah, herkesi bekleriz!

Konumumuz, e-posta adresimiz ve telefon numaralarımıza iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Tasarım ve üretimlerimiz hakkında tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.